Вітамін С, або фолієва кислота, водорозчинний вітамін, тому його запаси в організмі потрібно постійно поповнювати. Без вітаміну С не зможе утворюватися білок і колагенові волокна, з яких складаються м’язи і які необхідні для повноцінної роботи мозку.

Кровоносні судини, а також зуби, волосся, нігті, кістки і хребці теж не обійдуться без вітаміну С – в їх основі білок і колаген.

Вітамін С допомагає людині зміцнювати імунну систему, протистояти різним захворюванням, у тому числі і інфекційним, і простудних, а також допомагає в боротьбі проти захворювань серцево-судинної системи, захворювань очей.

Згідно з недавніми науковими дослідженнями, вітамін С захищає навіть ДНК сперматозоїдів, від чого вони стають більш живучими, у жінок більша ймовірність зачати дитину, і ця дитина буде більш здоровим, ніж у тих, хто не брав вітаміну С.
Якщо не приймати вітаміни протягом тижня, чи сильно постраждає організм?

Якщо до цього людина приймала необхідні вітаміни з аптечних добавок або ж з натуральних продуктів харчування, то помітного погіршення при нестачі вітамінів протягом тижня не буде. Правда, потреба в водорозчинних вітамінах після закінчення цього терміну буде набагато вище, ніж в водорозчинних, оскільки останні не мають властивості затримуватися в організмі. Тільки для Вас, семінари про будівництво в Україні та Росії.
Як розпізнати симптоми авітамінозу?
Є видимі симптоми авітамінозу: випадання волосся, ламкість нігтів, сонливість, пригнічений стан, поганий сон, швидка стомлюваність. Але з цього стану ви точно не визначите, яких саме вітамінів у вас в організмі бракує. Якщо ви хочете точно знати, яких вітамінів у вашому організмі не вистачає, потрібні біохімічні аналізи крові та сечі. Ці аналізи роблять в незалежних лабораторіях.
Чи можливо не помічати нестачі вітамінів в організмі?
Так, це можливо, особливо на початкових стадіях авітамінозу. Спочатку людина відчуває підвищену стомлюваність, у нього немає апетиту, волосся вже не такі гладенькі, сон вночі не йде, людина починає швидко втомлюватися навіть якщо не дуже багато працював.

Це перші ознаки авітамінозу. Але на них найчастіше не звертають уваги, списуючи все на погану погоду, на те, що багато роботи або на те, що ніколи займатися такими дурницями, як власне здоров’я. Якщо не почати приймати вітамінні комплекси, остаточними наслідками можуть стати порушення роботи внутрішніх органів, а потім – порушення обміну речовин і відсутність контролю над вагою.
Кому потрібно більше вітамінів – підростаючим дітям або дорослим?
Коли організм росте, вітамінів потрібно набагато більше, ніж людині, яка вже сформувався. Якщо підлітки не приймають достатньо вітамінів, вони будуть погано розвиватися як фізично, так і психологічно, мозок буде працювати мляво, йому не буде вистачати сил для активної роботи.

Підлітку потрібно більше вітамінів ще й тому, що організм росте, а значить, вимагає більше енергії для росту. Цю енергію можуть дати вітаміни.

Якщо підліток курить, це підвищує норми споживання вітамінів – виснажений тютюнопалінням, організм вимагає більше поживних речовин. З натуральних продуктів їх уже не візьмеш в повній мірі. Потрібні повноцінні полівітамінні комплекси з аптеки.
Хто більше потребує вітамінів – чоловіки чи жінки?
Потреба у вітамінах більше у жінок. Причини – жінки часто сидять на дієтах, тому їм потрібно поповнювати свій організм вітамінами. У жінок йдуть виділення під час місячних, тому їм потрібно поповнювати свій організм вітамінами, щоб заповнити відсутні елементи. Жінки вживають оральні контрацептиви, тому їм потрібні вітаміни, щоб заповнити втрати організму в деяких мікронутрієнтів.

Нарешті, у жінки буває менопауза, в цей час багато її органи не можуть виробляти гормони, які необхідні для гарного самопочуття. Цей дефіцит можна заповнити за допомогою вітамінів.

Контактные телефоны:

8 044 237-90-05
8 (044) 233-46-69

E-mail:
info@sport-industry.com.ua