Вітаміни – одне з найпопулярніших засобів профілактики хвороб, і широко-рекламований товар.

На жаль, зарубіжні вітаміни і полівітаміни з ростом долара стали недоступні. Що ж пропонує нам вітчизняний виробник, і чим можна замінити дорогі вітаміни.

Вітаміни «Ревит» в драже (REVITUM)

Недорогий і ефективний комплекс вітамінів, які відомі кожній людині народженій до 80-х років.

Фармакологічний ефект драже Ревит обумовлений входять до його складу вітамінами:

Ретинолу пальмітат (вітамін А) переважно забезпечує нормалізацію процесів білкового та вуглеводного обмінів.
Тіаміну гідрохлорид (вітамін В1) забезпечує нормальну функціональну діяльність нервової, серцево-судинної систем, травного тракту.
Рибофлавін (вітамін В2) є важливим компонентом у білковому, жировому і вуглеводному обміні, бере участь в підтримці нормальної зорової функції ока.
Аскорбінова кислота (вітамін С) бере участь в окисно-відновних процесах, обміні вуглеводів, згортанні крові, регенерації тканин.
Виды материальных запасов.  Основы ВЭД. Расчёт логистических расходов при операции ВЭД.
Гідрохлорид піридоксину (В6)

Відіграє велику роль в обміні речовин. Входить до складу ферментів, які здійснюють декарбоксилування і переамінування амінокислот. Бере участь в обміні ліпідів (жирів). Попереджає вітамінну недостатність у вагітних жінок і дітей раннього віку.

Гліцин або амінооцтова кислота – це речовина, яка може зустрічатися в звичайній їжі. Саме тому воно вважається не ліками, а біотика, засобом, який не є чужим організму і дозволяє використовувати його природні властивості. Гліцин є дуже простим за своєю будовою речовиною, з якого зокрема складається більш складна кислота – ДНК. Цей препарат можна купити в будь-якій аптеці, він продається у вигляді таблеток і має доступну вартість.

У медицині гліцин використовується для нормалізації стану нервової системи. Ця речовина дозволяє знизити психоемоційне напруження, прибрати агресію, поліпшити настрій і підвищити розумову працездатність, нормализовав сон. Вважається, що гліцин допомагає при вегето-судинної дистонії, також прискорює процес реабілітації після черепно-мозкових травм і інсультів. Крім того, гліцин здатний знизити токсичний вплив алкоголю, а також ліків, що пригнічують функцію центральної нервової системи.

Лляна олія

Масло з насіння льону є відмінним зовнішнім джерелом цінних поліненасичених жирних кислот Омега-3 і Омега-6 (наш організм не може самостійно синтезувати ці жири). Причому, якщо Омега-6 міститься також у соєвому, соняшниковій, гірчичне, рапсовій і оливковій олії, то Омега-3 міститься в достатній кількості тільки в лляній олії. У маслі з насіння льону вміст Омега-3 в 2 рази більше, ніж в риб’ячому жирі, і значно вище, ніж в інших продуктах харчування. Потрапляючи в організм, Омега-3 і Омега-6, впроваджуються в структуру клітини, і в подальшому позитивно впливають на клітинну активність, на швидкість передачі нервових імпульсів.

Риб’ячий жир

Склад риб’ячого жиру є сумішшю різних гліцеридів, основною його складовою є олеїнова кислота (її міститься 70%), потім трохи менше пальмітинової (25%), а також поліненасичених кислот Омега-3 і Омега-6, всі інші елементи присутні в незначних кількостях . Лікувальна дія риб’ячого жиру обумовлено виключно містяться в ньому жирами. Про користь риб’ячого жиру говорить вміст у ньому вітамінів A і D. Вітамін A покращує ріст і репродукцію клітин шкіри, слизової оболонки, зорових пігментів. Завдяки присутності цих вітамінів риб’ячий жир дуже корисний для волосся, нігтів, шкіри. Ознаками нестачі вітамінів є сухість шкіри, волосся, розшарування нігтів. Вітамін D знижує нервову збудливість, схильність до судом литкових м’язів, сприяє проникненню кальцію і фосфору в клітини.

Контактные телефоны:

8 044 237-90-05
8 (044) 233-46-69

E-mail:
info@sport-industry.com.ua