Пам’ятайте, як в дитинстві вихователька або вчителька в молодших класах роздавала вітамінки?

Два жовтеньких кульки, а іноді біленьку плоску зі смачною назвою «аскорбінка». Деякі ковтали їх відразу, але більшість повільно катали вітамінки за щокою. У жовтих спочатку оболонка солодка, потім йде кисла, зате в кінці знову солодке ядерце.

Сьогодні вибір препаратів для підвищення імунітету, звичайно, набагато ширше. Тут тобі і жовтенькі, і зелененькі – вистачило б грошей. Але є і старі перевірені способи підкріпити організм взимку, врятувати його від насувається авітамінозу. Розглянемо найбільш бюджетні варіанти.
Вітаміни «Ревит»

Дешевий, ефективний комплекс вітамінів, знайомий кожній людині старше 20 років ще з часів Радянського Союзу. Містить вітамін С, вітамін А, вітамін В1, вітамін В2.

Вітамін С є сильним антиоксидантом. Навіть невеликі його кількості захищають молекули білків, жирів, вуглеводів і нуклеїнових кислот від руйнування. Необхідний для синтезу колагену – одного із структурних компонентів стінок судин, сухожиль, зв’язок і кісток. Потрібен нам для перетворення холестерину в жовчні кислоти, а вони потрібні для перетравлення жирів, а також підсилюють перистальтику.
Мы предлагаем Вам – семинар складская логистика, тренинг транспортная  логистика, а также закупочная логистика на предприятии в Украине.
Вітамін А забезпечує нормальну роботу сітківки ока. Дозволяє кожній клітині організму виконувати її унікальну функцію. Підвищує опірність організму інфекціям.

Вітамін В1 – важлива складова безлічі ферментів, які використовуються для отримання енергії з їжі. Потрібен для синтезу білків і жирів. Впливає на обмін речовин, що беруть участь у передачі нервового імпульсу.

Вітамін В2 блокує руйнівну діяльність вільних радикалів. Вкрай поле для нормального обміну в організмі білків, жирів і вуглеводів. Підвищує гостроту зору і здатність очі адаптуватися до темряви. Захищає очі від негативного впливу ультрафіолету. Рекомендується вживати вагітним для нормального розвитку плоду.

Контактные телефоны:

8 044 237-90-05
8 (044) 233-46-69

E-mail:
info@sport-industry.com.ua