Вдала стрижка і укладання здатні замаскувати зморшки, підкреслити переваги і скинути з себе пару років. На жаль, з невдалими та сама історія: вони моментально накидають вік і підсвічують наявні недоліки (або створюють їх). То що робити? Точно не ці стрижки! Більше про догляд читайте тут https://mikrocement.com.ua.

Суцільна симетрія

Прямий проділ, волосся, акуратно розділене на дві сторони, рівний зріз – здається, ми знайшли рецепт найнуднішого укладання у світі. Симетричні лінії в стрижках і зачісках роблять образ надто суворим і серйозним, вони не мають антиейдж дією, зовсім навпаки.

Додайте зачісці динаміки за допомогою багатошарових стрижок, асиметрії, що летить прорізаної чубчика.

Стрижки, яким час на пенсію: 5 варіантів, які додають вік

Під горщик

Відчуваєте, нафталіном запахло? Це стрижка «горщик» прямо з 80-х зіпсувала чергову світлу голову. Що з нею не так? Та приблизно все. По-перше, прямий зріз, рівномірна довжина та чіткий силует.

По-друге, пряма густа чубчик, що обтяжує обличчя. У найгіршому своєму варіанті «горщик» підкреслить усі наявні нерівності та зморшки, зверне увагу оточуючих на зміни в овалі і зробить риси грубішими. Якщо ви не Шарліз Терон, навіщо ризикувати?

Ультракоротка стрижка

З роками волосся втрачає природний об’єм, і завдання стрижок, що омолоджують, — створювати на голові ілюзію, що все в порядку, піднімати пасма біля коріння. Як думаєте, чи справляються ультракороткі стрижки типу buzz cut з таким завданням? Ніскільки.

Буйна піксі, з її легким хаосом і об’ємом, куди краще. Та й взагалі, ідеї із серії «чим старші, тим коротші», давно застаріли. Навпаки, коротке волосся часом жорстко підсвічує зміни в овалі, друге підборіддя та в’ялу шию. Все індивідуально!

Занадто довге волосся

А ось і зворотний бік медалі. Навіть якщо ви Сара Джессіка Паркер, яка може дозволити собі кращих стилістів і дорогий догляд, природа все одно візьме гору. Дивіться: занадто довге волосся буде відтягувати пасма вниз, позбавляючи їх обсягу на маківці. Додайте до цього той факт, що з віком локони власними силами «опускаються». Ось і отримуємо прилизану сивочолу русалку.

Ні, ви, звичайно, можете озброїтися стійкими мусами, що фіксують, зробити начіс — але, на жаль, це також додасть віку. Так що дотримуємося золотої середини: волосся довжиною до лопаток – оптимальний варіант для тих, кому за.

Стрижки, яким час на пенсію: 5 варіантів, які додають вік

Густа рівна чубчик

До цього типу чубчика ми відразу кілька серйозних претензій. Почнемо з того, що такий зріз візуально робить обличчя ширшим (не всім це потрібно, погодьтеся?), а риси грубішими. Як результат: овал, що поплив, і зморшки, особливо в області навколо очей, стають більш вираженими, погляд — важким.

Кому це потрібно? Краще зробити полегшену проріджену версію, рвану чубок або популярну цього року подовжену «шторку». Всі ці варіанти мають гідність класичної густої чубчика (маскують зморшки на лобі), але позбавлені перелічених недоліків.